Uitgeverij Houtekiet maakt deel uit van Veen Bosch & Keuning Uitgeversgroep (VBK) VBK België Katwilgweg 2 2050 Antwerpen Directeur Vé Bobelyn +32 (0)3 355 28 32 vbobelyn@vbku.be Uitgever Els Wouters +32 (0)3 210 30 68 ewouters@vbku.be Productie & marketing Mathieu Morret +32 (0)3 210 30 53 mmorret@vbku.be Acquirerend redacteur Liesbet Depauw +32 (0)3 210 30 57 ldepauw@vbku.be Group accountmanager Kim Hellemans +32 (0)494 52 35 60 khellemans@vbku.be Accountmanager Tom Van den Corput +32 (0)497 03 26 15 tvandencorput@vbku.be Verkoop binnendienst Marianne Poupaert +32 (0)3 355 28 36 mpoupaert@vbku.be Hans Tubbax +32 (0)3 355 28 42 htubbax@vbku.be Vertegenwoordiging Nederland Bertine Schipper +31 (0)6 512 61 842 bschipper@amboanthos.nl Suzanne Snel +31 (0)6 250 38 931 ssnel@amboanthos.nl Sander Steggink +31 (0)6 158 22 950 ssteggink@amboanthos.nl Manager marketing & sales Maartje de Jong +31 (0)6 113 80 399 mdejong@amboanthos.nl www.houtekiet.be info@houtekiet.be www.facebook.com/uitgeverijhoutekiet Alle wijzigingen voorbehouden Coverillustratie © iStock Vormgeving www.intertext.be Pagina 35

Pagina 1

Voor weekbladen, online catalogi en edities zie het Online Touch CMS systeem. Met de mogelijkheid voor een webshop in uw archief.

Houtekiet zomer 2018 Lees publicatie 3Home


You need flash player to view this online publication