Uitgeverij Houtekiet maakt deel uit van Veen Bosch & Keuning Uitgeversgroep (VBK) VBK België Katwilgweg 2 2050 Antwerpen +32 (0)3 210 30 50 Directeur Vé Bobelyn +32 (0)3 355 28 32 vbobelyn@vbku.be Uitgever Els Wouters +32 (0)3 210 30 68 ewouters@vbku.be Productie & marketing Mathieu Morret +32 (0)3 210 30 53 mmorret@vbku.be Senior accountmanager Kim Hellemans +32 (0)494 52 35 60 khellemans@vbku.be Accountmanager Tom Van den Corput +32 (0)497 03 26 15 tvandencorput@vbku.be Verkoop binnendienst Marianne Poupaert +32 (0)3 355 28 36 mpoupaert@vbku.be Hans Tubbax +32 (0)3 355 28 42 htubbax@vbku.be Vertegenwoordiging Nederland Bertine Schipper +31 (0)6 512 61 842 bschipper@amboanthos.nl Suzanne Snel +31 (0)6 250 38 931 ssnel@amboanthos.nl Sander Steggink +31 (0)6 158 22 950 ssteggink@amboanthos.nl www.houtekiet.be info@houtekiet.be www.facebook.com/uitgeverijhoutekiet Alle wijzigingen voorbehouden Coverillustratie © Judith Van Istendael en Peter De Roy Vormgeving www.intertext.be Pagina 39

Pagina 1

Voor clubbladen, online PDF-en en onderwijs catalogi zie het Online Touch CMS beheersysteem systeem. Met de mogelijkheid voor een web winkel in uw sportbladen.

Houtekiet zomer 2017 Lees publicatie 13Home


You need flash player to view this online publication