Nederland \ VBK media België \ VBK België Herculesplein 96 \ 3584 AA Utrecht Postbus 13288 \ 3507 LG Utrecht t +31 (0)88 700 2600 \ f +31 (0)88 700 2999 www.vbkmedia.nl SALESMANAGER RETAIL \ Vanessa van Hofwegen m +31(0)6 270 501 59 e vvanhofwegen@vbkmedia.nl ACCOUNTMANAGERS RETAIL \ Erica Groen t +31 (0)88 700 2619 e egroen@vbkmedia.nl Emiel Hendriks m +31 (0)6 200 381 53 e ehendriks@vbkmedia.nl René Jansen m +31 (0)6 253 109 20 e rjansen@vbkmedia.nl Astrid Paagman m +31 (0)6 295 652 69 e apaagman@vbkmedia.nl René Slotboom m +31 (0)6 155 397 19 e rslotboom@vbkmedia.nl Mieke Touwen m +31 (0)6 195 505 83 e mtouwen@vbkmedia.nl Marjatta Vavrinek m +31 (0)6 132 805 96 e mvavrinek@vbkmedia.nl SALESMANAGER B2B \ Andrea Meijers m +31 (0)6 532 172 42 e ameijers@vbkmedia.nl ACCOUNTMANAGERS B2B \ Rudmer Koopal m +31 (0)6 295 652 70 e rkoopal@vbkmedia.nl Merel Prins m +31 (0)6 513 029 24 e mprins@vbkmedia.nl Quirin Scheele m +31 (6) 277 454 94 e qscheele@vbkmedia.nl KLANTCONTACTCENTRUM \ t +31 (0)88 700 2700 e verkoop@vbkmedia.nl PROMOTIE MARKETING \ AnkhHermes Miriam den Ouden t +31 (0)88 700 2751 e mdenouden@ankh-hermes.nl Kosmos uitgevers Judith Renard t +31 (0)88 700 2609 e jrenard@kosmosuitgevers.nl Omniboek Dagmar Verhoeven t +31 (0)88 700 2765 e ddeboer@vbkmedia.nl Ten Have Willemijn Crombeecke t +31 (0)88 700 2748 e wcrombeecke@uitgeverijtenhave.nl Van Dale Marjolien van den Bergh t +31 (0)88 700 2631 e m.van.den.bergh@vandale.nl Veen Media Joris Janssen m +31 (0)6 827 486 02 e joris@newscientist.nl Katwilgweg 2 \ 2050 Antwerpen e verkoop@vbku.be www.vbkubelgie.be SENIOR ACCOUNTMANAGER \ Kim Hellemans m +32 (0)494 523 560 e khellemans@vbku.be ACCOUNTMANAGER \ Tom Van Den Corput m +32 (0)497 032 615 e tvandencorput@vbku.be VERKOOP BINNENDIENST \ Hans Tubbax t +32 (0) 3 355 28 42 e htubbax@vbku.be Marianne Poupaert t +32 (0) 3 355 28 36 e mpoupaert@vbku.be MARKETING KOSMOS LIFESTYLE \ Christine V an Steerteghem t +32 (0) 3 355 28 44 e c.vansteerteghem@vbku.be MARKETING ZINGEVING \ Carmen Carnier t +32 (0) 3 355 28 43 e ccarnier@vbku.be VAN DALE MARKETING \ Peggy Timmerman t +32 (0) 355 28 37 e ptimmerman@vandale.be Pagina 186

Pagina 188

Voor catalogi, online catalogi en presentaties zie het Online Touch content management system systeem. Met de mogelijkheid voor een webwinkel in uw PDF-en.

VBK Algemeen zomer 2017 Lees publicatie 14Home


You need flash player to view this online publication