Uitgeverij Houtekiet maakt deel uit van Veen Bosch & Keuning Uitgeversgroep (VBK) VBK België Katwilgweg 2 2050 Antwerpen Directeur Vé Bobelyn +32 (0)3 355 28 32 vbobelyn@vbku.be Uitgever Els Wouters +32 (0)3 210 30 68 ewouters@vbku.be Productie & marketing Mathieu Morret +32 (0)3 210 30 53 mmorret@vbku.be Acquirerend redacteur Liesbet Depauw +32 (0)3 210 30 57 ldepauw@vbku.be Senior accountmanager Kim Hellemans +32 (0)494 52 35 60 khellemans@vbku.be Accountmanager Tom Van den Corput +32 (0)497 03 26 15 tvandencorput@vbku.be Verkoop binnendienst Marianne Poupaert +32 (0)3 355 28 36 mpoupaert@vbku.be Hans Tubbax +32 (0)3 355 28 42 htubbax@vbku.be Vertegenwoordiging Nederland Bertine Schipper +31 (0)6 512 61 842 bschipper@amboanthos.nl Suzanne Snel +31 (0)6 250 38 931 ssnel@amboanthos.nl Sander Steggink +31 (0)6 158 22 950 ssteggink@amboanthos.nl Manager marketing & sales Maartje de Jong +31 (0)6 113 80 399 mdejong@amboanthos.nl www.houtekiet.be info@houtekiet.be www.facebook.com/uitgeverijhoutekiet Alle wijzigingen voorbehouden Cover © Uschi Claes en Wil Immink Vormgeving www.intertext.be Pagina 39

Pagina 1

Scoor meer met een webwinkel in uw publicaties. Velen gingen u voor en publiceerden rapporten online.

Houtekiet voorjaar 2018 Lees publicatie 13Home


You need flash player to view this online publication